Тантанага чакырабыз

Тантанага чакырабыз

Хәерле көн, хөрмәтле сайт кулланучылары!
Ниһаять, “Батырлар эзеннән” республикакүләм Интернет-бәйгесенә йомгак ясалды. Җиңүчеләр һәм призерлар исемлеге белән Сез биредә таныша аласыз.
Җиңүчеләр һәм призерларны, 29 нчы апрель көнне сәгать 10.00. Түбән Мактама 1 нче гомуми урта белем бирү мәктәбенә — Түбән Мактама бистәсе, Некрасов урамы, 5 нче йорт адресы буенча — Бүләкләү тантанасына чакырабыз. Тантанага рәхим итегез!
Исемлек:
“Салют сиңа, Муса Җәлил!” – М.Җәлил шигырьләренә иҗат ителгән җырларны башкару:
Хәбибуллин Сабир Азат улы — Лениногорск районы Урмышлы төп гомуми белем бирү мәктәбенең 1 нче сыйныф укучысы;
Гәләвиева Әдилә, Әмирә, Әминә Илдар кызлары – Әлмәт шәһәре Р.Фәхреддин исемендәге 1 нче гимназия
2 нче сыйныф укучылары – Лениногорск шәһәре 12 нче лицей
Гиматдинова Ралина Илһам кызы — Түбән Мактама 1нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 5б сыйныф укучысы
Исемең калсын, үзең үлсәң дә,
Тарихларда укып ятларлык!” – М.Җәлил шигырьләрен яттан сәнгатьле уку;
Әюпова Әдилә Раил кызы — Лениногорск шәһәре 12 нче лицей 1 нче сыйныф укучысы;
Хөснетдинова Лиана Хәлил кызы — Әлмәт шәһәре Р.Фәхреддин исемендәге 1 нче гимназия
Әхмәтова Язгөл Илдар кызы — Яр Чаллы шәһәрене 30 нчыурта гомуми белем бирү мәктәбенең 5 нче сыйныф укучысы
Харисов Алмас — Әлмәт районы Мәмәт төп гомуми белем бирү мәктәбенең 7 нче сыйныф укучысы
Хәбибуллина Сөмбел Артур кызы — Лениногорск районы Урмышлы төп гомуми белем бирү мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы;
Динекаев Дамир Илшат улы – Лениногорск шәһәре 11 нче гимназиясенең 4 нче сыйныф укучысы
Халикова Кадрия Салават кызы — Лениногорск шәһәре 12 нче лицей 1 нче сыйныф укучысы
Ризванова Мәликә Айдар кызы — Түбән Мактама 1нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 2нче сыйныф укучысы
Гумирова Дилә Искәндәр кызы — Түбән Мактама 2 нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 3 сыйныф укучысы
Мавлюдова Камилә Айдар кызы — Лениногорск шәһәре 12 нче лицееның 3 нче сыйныф укучысы
Тимербаева Азалия Рөстәм кызы — Түбән Мактама 1нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 2 нче сыйныф укучысы
Мухтасарова Ралина Васил кызы – Әлмәт шәһәре 6 нчы мәктәбенең 3 нче сйныф укучысы
Нуриев Нурислам Рамил улы – Минзәлә шәһәре гимназиясенең 2 нче сыйныф укучысы
Хәбибуллина Исламия Рөстәм кызы – Әлмәт Яңа Нәдер 1нче сыйныф укучысы
Галимова Диләрә Илнур кызы – Балык Бистәсе Яңа Арыш мәктәбенең 3 нче сыйныф укучысы
Исмагилова Рания Рафис кызы – Әлмәт районы Мәмәт төп гомуми белем бирү мәктәбенең 2 нче сыйныф укучысы
Масагутов Реналь Альберт улы — Түбән Мактама 2нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 2 нче сыйныф укучысы
Минибаев Алмаз Илгиз улы — Лениногорск районы Урмышлы төп гомуми белем бирү мәктәбенең 1 нче сыйныф укучысы;
Хәсаншина Әминә Алмаз кызы – Әлмәт районы Елховой гомуми урта белем бирү мәктәбенең 3 нче сыйныф укучысы
Фәттахова Рузилә Алмаз кызы – Әлмәт шәһәренең 15 нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 6 нчы сыйныф укучысы
Хәбибуллина Румия Рөстәм кызы – Түбән Мактама 1нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 5 нче сыйныф укучысы
Миназова Азалия Сирин кызы – Әлмәт шәһәре 6 нчы гомуми урта белем бирү мәктәбенең 7 нче сыйныф укучысы
Минәхмәтова Диләрә Фидаил кызы — Балык Бистәсе Яңа Арыш мәктәбенең 6 нчы сыйныф укучысы
Хәбибуллина Алсу Ирек кызы — Түбән Мактама 1нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 9 нче сыйныф укучысы
Нуриев Ринас Гөлүс улы- Түбән Мактама 1нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 6 нче сыйныф укучысы
Шиһапов Рамазан Илшат улы — Әлмәт шәһәре 2 нче лицееның 5 нче сыйныф укучысы
Галиева Айгөл Айрат кызы – Әлмәт шәһәре 3нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 9 нчы сыйныф укучысы
Хабибуллина Розалина Рөстәм кызы – Яр Чаллы шәһәрене 30 нчыурта гомуми белем бирү мәктәбенең 5 нче сыйныф укучысы
Мәүлетова Резеда Равил кызы – Әлмәт шәһәре 23 нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 6нчы сыйныф укучысы
Мифтахов Альмир Дамир улы – Түбән Мактама 1нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 6 нчы сыйныф укучысы
Маркунина Эвелина Алексей кызы – Әлмәт районы Сөләй мәктәбенең 7 нче сыйныф укучысы
Сафина Диана Азат кызы – Әлмәт шәһәре 4 нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 5 нче сыйныф укучысы
Яббарова Гөлшат Ришат кызы – –Әлмәт районы Сөләй мәктәбенең 10 нчы сыйныф укучысы
“Рәсемнәрдә “Моабит дәфтәрләре”нең битләре” – шагыйрь әсәрләре буенча рәсем ясау
Микулова Сафия Олег кызы – Лениногорск шәһәре 2 нче мәктәбенең 4нче сыйныф укучысы
Сәетгәрәева Карина Сергей кызы — Түбән Мактама 1нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы
Хабибова Ләйлә Альберт кызы — Лениногорск шәһәре 12 нче лицееның 5 нче сыйныф укучысы;
Нурисламова Эльза Рәшит кызы — Түбән Мактама 1нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 10 нчы сыйныф укучысы
Зарипов Рамазан Айдар улы — Түбән Мактама 1нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 2 нче сыйныф укучысы
Даутов Сәмир Раил улы — Лениногорск районы Урмышлы төп гомуми белем бирү мәктәбенең 3 нче сыйныф укучысы;
Ашуров Азиз Азим улы- Лениногорск районы Урмышлы төп гомуми белем бирү мәктәбенең 3 нче сыйныф укучысы;
Гайнуллина Азалия Азат кызы – Әлмәт районы Яңа Нәдер (Кама-Исмәгыйль филиалы) мәктәбенең 3 нче сыйныф укучысы
Хабибуллина Сабина Илсур кызы- Түбән Мактама 1нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 2 нче сыйныф укучысы
Саминов Марк Сергей улы – Әлмәт шәһәре 10 нчы гомуми урта мәктәбенең 1 нче сыйныф укучысы
Харисова Азалия Рәшит кызы – Әлмәт шәһәре 3 нче гомуми урта мәктәбенең 3 нче сыйныф укучысы
Зимин Богдан Дмитрий улы – Әлмәт шәһәре Яңа Кәшер санатор-интернат мәктәбенең 1нче сыйныф укучысы
Шакурова Гөльяз Фәнис кызы – Яр Чаллы шәһәрене 30 нчыурта гомуми белем бирү мәктәбенең 3 нче сыйныф укучысы
Асадуллина Эльзира Разиф кызы — Түбән Мактама 1нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 2 нче сыйныф укучысы
Мифтахов Диас Фәргат улы – Әлмәт районы Яңа Нәдер гомуми урта мәктәбенең 1нче сыйныф укучысы
Хузина Әминә Михаил кызы — Лениногорск районы Кирлегәч төп гомуми белем бирү мәктәбенең 3 нче сыйныф укучысы;
Терлецская Ева Евгений кызы — Әлмәт шәһәре 10 нчы гомуми урта мәктәбенең 1нче сыйныф укучысы
Мажарова Анастасия Андрей кызы – Әлмәт шәһәренең 15 нче гомуми урта мәктәбенең 9нчы сыйныф укучысы
Давыдова Виталия Евгеньевна – Әлмәт шәһәре 4 нче гомуми урта мәктәбенең 6 сыйныф укучысы
Сагадеева Элина Таһир кызы – Әлмәт шәһәре 21нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 5 нче сыйныф укучысы
Мортазина Лилия Руслан кызы — Түбән Мактама 2 нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 6 нчы сыйныф укучысы
Зайцева Кира Юрий кызы – Лениногорск шәһәре 2 нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 7нче сыйныф укучысы
Бәдретдинова Аделина Нәфис кызы – Әлмәт шәһәре 10 нчы гомуми урта белем бирү мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы
Шакирова Әдилә Нияз кызы — Лениногорск шәһәре 2 нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 10 нчы сыйныф укучысы
Хазиахметова Наилә Гаяз кызы — Түбән Мактама 1 нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 10 нчы сыйныф укучысы
Ахмадуллин Салават Фердинас улы – Әлмәт районы Яңа Нәдер гомуми урта белем бирү мәктәбенең 4 нче сыйныф укучысы
Шагиахметов Реналь Зөлфәт улы — Казан шәһәре, Вахитов районының 13 нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 3нче сыйныф укучысы
Гайсин Илдан Илнур – Мөслим лицееның 1 нче сыйныф укучысы
Низаев Камил Илдус улы — Түбән Мактама 2 нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 6 нчы сыйныф укучысы
Галиева Алина Марсель кызы – Әлмәт шәһәре 2 нче лицееның 5 нче сыйныф укучысы
Фәйзуллина Алия Рөстәм кызы — Әлмәт шәһәре 16 нчы мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы
Прохорова Алина Николай кызы — Әлмәт районы Сәрән мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы
Зиятдинова Динара Ринат кызы – Лениногорск районы Зеленая Роща мәктәбенең 6 нчы сыйныф укучысы