Рәсемнәрдә Абдулла Алиш иҗаты
Шәехова Инайя Илнур кызы — 3 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 3 нче мәктәп
Беляева София Александровна — 7 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, МБГБУ 4нче мәктәп
Фаррахова Динара Ринат кызы — 7 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, МБГБУ 4нче мәктәп
Фаттахова Ясминә Равил кызы — 5 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, МБГБУ 4нче мәктәп
Хәбипова Камилла Артур кызы — 5 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, МБГБУ 4нче мәктәп
Гильфанова Эльвина Альберт кызы — 1 нче сыйныф, Әлмәт районы, Югары Мактама мәктәбе
Арсланова Регина Ринат кызы — 5 нче сыйныф, Әлмәт районы, Мәмәт мәктәбе
Саттаров Рамазан Радик улы — 5 нче сыйныф, Әлмәт районы, Мәмәт мәктәбе
Галимов Ильназ Марсель улы — 5 нче сыйныф, Әлмәт районы, Мәмәт мәктәбе
Мингулова Эльвина Радик кызы — 5 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 17 нче мәктәп
Мингазов Ранис Радик улы — 5 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 17 нче мәктәп
Хисамова Динара Ирек кызы — 5 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 17 нче мәктәп
Зайцева Елизавета Дмитриевна — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Зарединова Аделина Дамировна — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Зиангирова Радмила Руслановна — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Иванова Елизавета Павловна — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Махьянова Карина Анасовна — 3 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Петрова Ксения Романовна — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Рахимова Амина Радиковна — 3 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Султангараев Артур Ленарович — 1 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Чебулаева Ясмина Денисовна — 3 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Юленкова Карина Тимуровна — 3 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Хасаншина Раяна Руслановна — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Гизатуллина Аделина Альбертовна — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Имамиева Алия Радис кызы — 3 нче сыйныф, Балык Бистәсе, Яңа Арыш урта мәктәбе
Шакуров Шамил Рамил улы — 8 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 21 нче мәктәп
Сафиуллин Әмин Илмир улы — 3 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 25 нче мәктәп
Төхвәтуллин Тамерлан Марат улы — 3 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 25 нче мәктәп
Хисамов Әмир Гамир улы — 3 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 25 нче мәктәп
Идрисов Ислам Илсур улы — 2 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 25 нче мәктәп
Кадыров Нурислам Руслан улы — 1 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 13 нче мәктәп
Гатиятова Сафина Тимур кызы — 5 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 13 нче мәктәп
Бечелова Алтынай Таланова — 5 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 13 нче мәктәп
Гафиятуллина Азалия Надир кызы — 6 нчы сыйныф, Әлмәт шәһәре, 13 нче мәктәп
Сулайманова Алина Фанисовна — 7 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 13 нче мәктәп
Шамсиддинов Судайс Фазлиддинович — 7 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 13 нче мәктәп
Ильясова Мәликә Наил кызы — 2 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 25 нче мәктәп
Хәкимова Мәликә Гаяз кызы — 2 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 25 нче мәктәп
Александрова Алиса Николаевна — 8 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 15 нче мәктәп
Александрова Алиса Николаевна — 8 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 15 нче мәктәп
Шафикова Зилия Данис кызы — 5 нче сыйныф, Азнакай районы, Малбагыш мәктәбе
Абдуллина Луиза Хәлим кызы — 5 нче сыйныф, Азнакай районы, Малбагыш мәктәбе
Мослахова Ильвина Газиз кызы — 7 нче сыйныф, Әлмәт районы, Мәмәт мәктәбе
Миннегалиева Язилә Расих кызы — 7 нче сыйныф, Әлмәт районы, Мәмәт мәктәбе
Солтанова Амилия Аяз кызы — 4 нче сыйныф, Әлмәт районы, Мәмәт мәктәбе
Урманцев Илназ Илнар улы — 4 нче сыйныф, Әлмәт районы, Чупай мәктәбе
Ахметов Камил Илдар улы — 4 нче сыйныф, Әлмәт районы, Чупай мәктәбе
Мингалеева Рамина Рамил кызы — 2 нче сыйныф, Әлмәт районы, Чупай мәктәбе
Калимуллина Азалия Марат кызы — 2 нче сыйныф, Әлмәт районы, Чупай мәктәбе
Радаева Милана Владислав кызы — 2 нче сыйныф, Әлмәт районы, Чупай мәктәбе
Галеев Азамат Айрат улы — 3 нче сыйныф, Әлмәт районы, Чупай мәктәбе
Сөнгатов Данир Рөстәм улы — 4 нче сыйныф, Әлмәт районы, Чупай мәктәбе
Мухаметзянова Аделя Марат кызы — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 16 нчы мәктәп
Шихбабаева Аделина Тимуровна — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Кузькина Татьяна Иван кызы — 3 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Гыйлманова Диләрә Айрат кызы — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Әхмәтбаева Алия Айдар кызы — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Сафина Амилия Айдар кызы — 1 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Усманов Исмагил Фәнис улы — 2 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, «Нур» мәктәбе
Ялаева Ралина Равил кызы — 2 нче сыйныф, Әлмәт районы, Яңа Кәшер санатор-интернат мәктәбе
Нуриева Алия Айдар кызы — 3 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Р.Фәхреддин исемендәге гимназия
height=»2583″ class=»alignnone size-full wp-image-1376″ />ller-ile.ru/wp-content/uploads/2022/04/Каримов.png» alt=»» width=»934″ height=»598″ class=»alignnone size-full wp-image-1341″ />
Каримов Данияр Җәмил улы — 2 нче сыйныф, Әлмәт районы, Мәмәт мәктәбе
Рамазанов Рифат Илнур улы — 4 нче сыйныф, Әлмәт районы, Мәмәт мәктәбе
Афлотонова Илүзә Айрат кызы — 7 нче сыйныф, Лениногорский районы, Урмышлы мәктәбе
Нуруллин Нәргиз — Рамил улы — 4 нче сыйныф, Лениногорский районы, Урмышлы мәктәбе
Агазуллина Карина Марат кызы — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 17 нче мәктәп
Хабибуллина Элина Руслан кызы — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 17 нче мәктәп
Ибрагимова Рания Ренат кызы — 3 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Инженер лицее
Хәбибуллин Сабир Азат улы — 2 нче сыйныф, Лениногорский районы, Урмышлы мәктәбе
Багаутдинов Рамазан Рәмдис улы — 1 нче сыйныф, Лениногорский районы, Урмышлы мәктәбе
Кашапова Эвелина Илдар кызы — 1 нче сыйныф, Лениногорский районы, Урмышлы мәктәбе
Минибаев Алмаз Илгиз улы — 2 нче сыйныф, Лениногорский районы, Урмышлы мәктәбе
Мугинова Альбина Айдар кызы — 2 нче сыйныф, Лениногорский районы, Урмышлы мәктәбе
Шакирова Ильвина Илнур кызы — 2 нче сыйныф,Әлмәт районы, Түбән Мактама 1 нче мәктәбе
Галиакберова Рузилә Рамил кызы — 5 нче сыйныф, Биектау районы, Әлдермеш мәктәбе
Исхакова Азалия Зөлфәт кызы — 5 нче сыйныф, Биектау районы, Әлдермеш мәктәбе
Ганиева Әдилә АЛьфред кызы — 5 нче сыйныф, Биектау районы, Әлдермеш мәктәбе
Сәгыева Адилә Фәрхәт кызы — 5 нче сыйныф, Биектау районы, Әлдермеш мәктәбе
Кильдюшова Диана Евгений кызы — 2 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 10 нчы мәктәп
Зарипова Ильвина Альберт кызы -2 нче сыйныф, Әлмәт районы, Түбән Мактама 2 нче мәктәбе
Шәкүрова Илүзә Рәсим кызы — 3 нче сыйныф, Әлмәт районы, Түбән Мактама 2 нче мәктәбе
Шәрәфетдинов Искәндәр Газиз улы — 3 нче сыйныф, Әлмәт районы, Түбән Мактама 2 нче мәктәбе
Кәримова Камилә Рамил кызы — 4 нче сыйныф, Әлмәт районы, Түбән Мактама 2 нче мәктәбе
Горева Азалия Вячеслав кызы — 7 нче сыйныф, Әлмәт районы, Түбән Мактама 2 нче мәктәбе
Сабитова Әмирә Марат кызы — 7 нче сыйныф, Әлмәт районы, Түбән Мактама 2 нче мәктәбе
Хөснуллин Илнур Фәнис улы — 4 нче сыйныф, Әлмәт районы, Түбән Мактама 2 нче мәктәбе
Рәхимова Азалина Артур кызы — 4 нче сыйныф, Әлмәт районы, 2 нче лицей
Төхфәтуллина Алия Радик кызы — 4 нче сыйныф, Әлмәт районы, 2 нче лицей
Шәяхмәтова Алия Таһир кызы — 4 нче сыйныф, Әлмәт районы, 2 нче лицей
Галиев Данияр Данис улы — 3 нче сыйныф, Азнакай шәһәре, 1 нче мәктәп
Нуруллина Сылу Рамил кызы — 6 нчы сыйныф, Лениногорский районы, Урмышлы авылы
Слепцова Полина Васильевна — 6 нчы сыйныф, Әлмәт, 15 нче мәктәп
Хабибуллина Сабина Илсур кызы — 3 нче сыйныф, Әлмәт районы, Түбән Мактама 1 нче мәктәбе
Набиева Ралина Дилшат кызы — 7 нче сыйныф, Әлмәт районы, Түбән Мактама 1 нче мәктәбе
Ялалтдинова Айлинә Фәнис кызы — 2 нче сыйныф, Лениногорский районы, Кирлегәч мәктәбе
Казафаров Салават Илдус улы — 2 нче сыйныф, Лениногорский районы, Кирлегәч мәктәбе
Галиева Ильвина Илдар кызы — 4 нче сыйныф, Түбән Мактама 2 нче мәктәбе, Әлмәт шәһәре
Габдельихсанов Ансар илдар улы — 3 нче сыйныф, Түбән Мактама 2 нче мәктәбе, Әлмәт шәһәре
Кәримова Ясминә Равил кызы — 6 нчы сыйныф, Түбән Мактама 2 нче мәктәбе, Әлмәт шәһәре
Вильданова Алия Альберт кызы — 6 нчы сыйныф, Түбән Мактама 2 нче мәктәбе, Әлмәт шәһәре
Миркасыймова Илүзә Нәзим кызы — 6 нчы сыйныф, Әлмәт шәһәре, Түбән Мактама 1 нче мәктәбе
Сөләйманов Булат — 5 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 2 нче лицей
Мажарова Анастасия Андреевна — 10 нчы сыйныф, Әлмәт шәһәре, 15 нче мәктәп
Газизов ролан Тимур улы — 1 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 10 нчы мәктәп
Шәмсуллина Элина Ринат кызы — 2 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 10 нчы мәктәп
Ильясова Альвина Илшат кызы — 3 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 10 нчы мәктәп
Запускалова Кира Сергей кызы — 5 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 21 нче мәктәп
Бикееа Ульяна Иван кызы — 8 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 24 нче мәктәп
Бадретдинова Әдилә — 9 нчы сыйныф, Әлмәт шәһәре, 10 нчы мәктәп
Гыйләҗева Анелия Вадим кызы — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 10 нчы мәктәп
Новикова Антонина Евгений кызы — 3 нче сыйныф, Лениногорский районы, 12 нче лицей
Исангулов Булат Марсель улы — 2 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 21 нче мәктәп
Шарипова Екатерина Владислав кызы — 2 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 21 нче мәктәп
Мостафина Әминә Мансур кызы — 1 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 16 нчы мәктәп
Джалибаев Ленар Руслан улы — 2 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Түбән Мактама 1 нче мәктәбе
Савелюк Полина Николай кызы — 6 нчы сыйныф, Әлмәт шәһәре, Түбән Мактама 1 нче мәктәбе
Мәгалимова Рания Рүзәл кызы — 4 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Түбән Мактама 1 нче мәктәбе
Барханова Әминә Заурбек кызы — 6 нчы сыйныф, Әлмәт шәһәре, Түбән Мактама 1 нче мәктәбе
Зулфикорова Ясминә Фаррух кызы — 2 нче сыйныф, Әлмәт районы, Сөләй мәктәбе
Ядигарова Әминә Зиннур кызы — 2 нче сыйныф, Әлмәт районы, Сөләй мәктәбе
Мәгалимова Илвина Рүзәл кызы — 6 нчы сыйныф, Әлмәт шәһәре, Түбән Мактама 1 нче мәктәбе
Мифтахова Илена Илдар кызы — 8 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, Түбән Мактама 1 нче мәктәбе
Канзафаров Батыр — 6 нчы сыйныф, Әлмәт шәһәре, 1 нче лицей
Әхмәтова Рилия Рөстәм кызы — 5 нче сыйныф, Әлмәт шәһәре, 2 нче лицей
Гимадеева Самира Руслан кызы — 2 нче сыйныф, Лениногорский шәһәре, 12 лицей
Ганиева Камилла Радик кызы — 2 нче сыйныф, Лениногорский шәһәре, 12 лицей
Хабирова Рината Илдар кызы — 2 нче сыйныф, Лениногорский шәһәре, 12 лицей
Гимадиева Альмира Әнвәр кызы — 7 нче сыйныф, Лениногорский шәһәре, 12 лицей
Гайфутдинова Альмира Альфред кызы — 6 нчы сыйныф, Лениногорский шәһәре, 12 лицей
Ибраһимов Айдар Мәүлет улы — 1 нче сыйныф, Лениногорский шәһәре, 12 лицей